СРПСКИ МАКЕТАРИ
Uđite na forum Srpski Maketari!

Join the forum, it's quick and easy

СРПСКИ МАКЕТАРИ
Uđite na forum Srpski Maketari!
СРПСКИ МАКЕТАРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање!

4 posters

Go down

поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање! Empty поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање!

Порука by Admin 8/2/2010, 23:53

Ћао свима, овде Админ, хахахахаха, мислим Немања cheers
на интернету сам познат и као КилБил (KillBill) Suspect

Имам 21 годину и од када сам био клинац много сам волео оружије све врсте, од мачева до тенкова и авиона! О њему све знам што постоји, имам чак и неколико књига о оружју, а и играм стално Каунтер Wink

Макете састављам неколико година и много сам добар и у томе. Баш ми иде и кажу да сам телентован. Надам се да ћу ускоро да окачим своје радове чим средимо форум до краја и он заживи међу Српским макетарима cheers

Једино што нисам до сада испунио у животу јесте што нисам служио војску (због неког глупог разлога) али сам сигуран да бих био одличан падобранац и специјалац! Twisted Evil
Admin
Admin
Admin

Број порука : 121
Join date : 07.02.2010
Age : 35
Локација : Београд

http://srpskimaketari.nstars.org

Назад на врх Go down

поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање! Empty Re: поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање!

Порука by kole 9/2/2010, 01:34

pozdrav kilbilu cheers cheers cheers
kole
kole

Број порука : 55
Join date : 08.02.2010

Назад на врх Go down

поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање! Empty Re: поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање!

Порука by Миланка 9/2/2010, 06:07

У супер
здраво I love you
Миланка
Миланка

Број порука : 49
Join date : 09.02.2010

Назад на врх Go down

поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање! Empty Re: поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање!

Порука by BenitoM 9/2/2010, 06:55

muhaha nemanja igra kantera i uvek ga zabijemo ja ili neko od ekipe nema pojma samo admin da bude
BenitoM
BenitoM

Број порука : 61
Join date : 08.02.2010

Назад на врх Go down

поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање! Empty Re: поздрав од Админа тј. КилБила тј. Немање!

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму