СРПСКИ МАКЕТАРИ
Uđite na forum Srpski Maketari!

Join the forum, it's quick and easy

СРПСКИ МАКЕТАРИ
Uđite na forum Srpski Maketari!
СРПСКИ МАКЕТАРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

+2
srpskimaketar
Admin
6 posters

Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by Admin 10/2/2010, 13:03

Ево да отворимо тему око прскалица како се на српском каже ербраш. Да разменимо искуства и своја сазања која могу да буду корисна мађим макетарима.

Ја тренутно имам неки ТБ202, само то пише на њему. Дува на лулицу и извлачи доста танке линије од око 2-3 мм кад се пази. тренутно ми не ради јер сам одвалио онај пипак где се набије црево јер сам мало запео ко коњ, хехехехе Laughing
Компресор ми је био тежак па сам му нашрафио точкиће од канабета да могу да га котрљам ито ми је супер радило до летос када сам једном прскао на тераси, али сам гао нда случајно шутно ногом кад сам се изнервирао па ми је одлетео са терасе - како је пао са трећег спрата доле ништа није остало од њега!!! Добро сам промашио једну бабу што је тресла тепих на пољанчету хахахаха affraid

Дакле мој савет је да пазите кад нашрафдите точкиће study

Тренутно немам ништа али планирам што пре да набављам, начуо сам да има нека фирма у новом Саду где нису велике цене. Видећу да прошетам до новог сада па да видим шта имају у понуди!
Admin
Admin
Admin

Број порука : 121
Join date : 07.02.2010
Age : 35
Локација : Београд

http://srpskimaketari.nstars.org

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by srpskimaketar 10/2/2010, 22:38

цареееееееееее који си ти цар - да убијеш бабу cheers
па што ниси уградио абс ербег и кочницу на тај твој компресор geek
баш си краљ то је што ћу да кажем!

ја сам начуо да има тај александар у новом саду који има брашеве као и да она сам прави компресоре и да нису скупи па набави то што пре и назада на макетарски посао bounce

пошто сам ја профи у макетама по стилу и знању онда морам да имам и такав прибор, мој браш је директ из јапана од ивате ево овај модел http://www.iwata-medea.com/index.php/products/hp_c_plus/ и испао меоко 200 јеврића! брате да ти кажем да вреди

компресор су ми дотерали из немачке и то је нека опака звер која је коштала око 300 јевреја ради као змај

не кажем да сви треба тако да имају опрему од 500 јевра јер немају сви кинјту и нису баш на том макетарском нивоу да има треба тако да могу почетници да потраже адреу тог александра и купе те кинеске копије, ваљда има пуно модела колико сам начуо!
srpskimaketar
srpskimaketar

Број порука : 101
Join date : 08.02.2010
Age : 39
Локација : Бгд Срб!

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by panzer 10/2/2010, 23:15

Badger Omni. Drugar koristi neki ruski sa buvljaka, ne znam kako se zove, neka kopija. Mogu da kazem da mu odlicno radi posao. Nesto je morao da prepravlja iglu ali kada je to uradio dobio je sasvim OK brush.
panzer
panzer

Број порука : 27
Join date : 09.02.2010

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by aerodinamik 10/2/2010, 23:41

Аерограф, СССР, ја сам деценијама користио, одличан ако се одржава.
Шта ће вам ти скупи брашеви кад не знате да их користите, боље да вежбате технику, нису ово патике најке па да морате најновији сет да имате.
aerodinamik
aerodinamik

Број порука : 53
Join date : 10.02.2010

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by Admin 11/2/2010, 00:47

Најке су шит, то праве све кинези али они баш непсмени нај јефтинији No

Препоручујем Ребок или ко има баш кинте Пума јер њих раде швабе Basketball
Admin
Admin
Admin

Број порука : 121
Join date : 07.02.2010
Age : 35
Локација : Београд

http://srpskimaketari.nstars.org

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by aerodinamik 11/2/2010, 01:08

АДИДАС бато! То су биле патике.

Него, што се ви децо толико ложите на те Немце и фашисте? Знате ли ви колико су они зло и наопако? Да ли ви нешто учите у тим школама или само дувате вутру?
aerodinamik
aerodinamik

Број порука : 53
Join date : 10.02.2010

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by Admin 11/2/2010, 01:14

Не ложимо се на немце и фашисте а и нису исто фашисти и нацисти то би трребало да знаш, али смо ми и у правилу нагласили да нећемо да толеришемо нацисте и фашисте јер су нанели пуно зла Србима. и остлим.

Само сам ставио да немци праве нај боље и нај валитетније ствари, то бар сви знају. Па ко не би хтео да има Мерцедес хахахаха cheers
Admin
Admin
Admin

Број порука : 121
Join date : 07.02.2010
Age : 35
Локација : Београд

http://srpskimaketari.nstars.org

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by kole 11/2/2010, 01:24

imali su i najbolju tehniku za vreme rata, avione, tenkove i rucno oruzije samo ih je glupa politika dovela da od sile postanu gubitnici u ratu, nemci jesu cinili zla gde god su bili za vreme rat ali dobar deo toga je isprovociran od strane ljudi koji su ziveli u tim okupiranim delovima, ttrebalo je gledati svoja posla i nedirati ih i nebi ni oni nikog dirali a u beogradu su kada su saveznici 1944 bombardovali terali ljude u sklonista i kaznjavali ko nije hteo da ide pa su tako spasili jedan deo ljudi od sigurne smrti, ja imam komsiju koji je preziveo sremski front i za vreme rata nemci ga nisu ni pipnuli a kada su dosli rusi i partizani odma su ga poslali na sremski front da pogine kao i mnogi mladi a imao je srece da se vrati kuci, rusi su u kuci koja je pripadala mojim rodjacima sve zivo popili sto su nasli i pucali su u fotografije na zidu a pre toga kod njih je ziveo nemacki oficir koji se tu uselio 1941 i redovno je donosio konzerve, hleb, puter, marmeladu da mu spreme za jelo a to je davao i ukucanima
kole
kole

Број порука : 55
Join date : 08.02.2010

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by aerodinamik 11/2/2010, 01:27

Мајка Русија је све и свја! Еее, децо, децо, нека, млади сте и луди, али научићете.
aerodinamik
aerodinamik

Број порука : 53
Join date : 10.02.2010

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by Атила 11/2/2010, 01:55

jeste Basketball
Атила
Атила

Број порука : 44
Join date : 09.02.2010

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by Admin 11/2/2010, 03:31

Како коме и како када, ја сам увек за средину, да ми лепо дрпамо кинту одсвих а да не морамо ништа да радимо, то је нај боље cheers
Admin
Admin
Admin

Број порука : 121
Join date : 07.02.2010
Age : 35
Локација : Београд

http://srpskimaketari.nstars.org

Назад на врх Go down

Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили! Empty Re: Који ербраш тј. прскалицу имате и коју би другоме препоручили!

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму