СРПСКИ МАКЕТАРИ
Uđite na forum Srpski Maketari!

Join the forum, it's quick and easy

СРПСКИ МАКЕТАРИ
Uđite na forum Srpski Maketari!
СРПСКИ МАКЕТАРИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

+2
kole
No1
6 posters

Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by No1 15/2/2010, 21:19

Ovo mi je druga uradjena maketa Igle od Academyja, malo sam se zaigrao sa secenjem pa sam isekao i sve pokretne delove repa i krila.

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu 389df446f5049615med

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu 9128271652b39a83

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu 7343d1a1112d90a6med

Ovde sam vec imao ravell boje i cetkice i lak, pa sam malo bolji rezultat napravio sto i nije tesko kad se nadje sva uputstva na internetu.
No1
No1

Број порука : 38
Join date : 08.02.2010

Назад на врх Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Re: Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by kole 15/2/2010, 21:33

to je lepota naseg hobija kada moras da istrazujes pa onda po slikama da radis maketu da bije sto vise priblizio originalu, ovo je vrh sto si uradio posebno sto si sekao pokretljive delove pa ih postavio kao na pravom avionu sto tvojoj maketi daje dusu i originalnost nad maketama koje neko samo uradi pravo iz kutije, ovde se vidi prava vestina pravog maketara
bravo bravo bravo jos jednom cheers
kole
kole

Број порука : 55
Join date : 08.02.2010

Назад на врх Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Re: Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by Jasim 15/2/2010, 22:20

Ово је одично,Волео бих да ја могу да урадим овакву детаљност на мојим макетама.
Свака част Shocked
Jasim
Jasim

Број порука : 24
Join date : 13.02.2010
Age : 30
Локација : Багрдан

Назад на врх Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Re: Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by AirSrba 15/2/2010, 23:36

А јер си му лепио налепнице?
Баш ми се свиђа што си му ставио спуштене делове крила и оне делове на репу, изгледа баш ко прави!
Свака част мајсторе, само напред! cheers
AirSrba
AirSrba

Број порука : 23
Join date : 14.02.2010
Age : 41
Локација : Београд

Назад на врх Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Re: Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by Шлосер 15/2/2010, 23:55

Браво, брависимо!!! Много му је моћна она највећа под трупна бомба! стварно си мајстор, али и за фото-графију!
Шлосер
Шлосер

Број порука : 79
Join date : 08.02.2010

Назад на врх Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Re: Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by No1 16/2/2010, 00:18

Jesam lepio sam nalepnice ali se lose lepe debele i tvrde nece da se zalepepa sam mazao sa Karbofixom ispod razredjenim kao neki dikel set kucni i drzi evo vec trecu godinu a za slikanje sam spremio sa listovima iz sveske podlogu da bude jednakaujednacena pozadina ali mi malo pobeglo moj mobilni ima pomeren nisan za slike pa uvek slika malo ukrivo ali kupicu ja kameru pa cu opet da ga slikam na svetlu.

i da hvala hva la za pohvale ja se ne trudim mnogo ali mi jako prija i gpodi i veselim e i raduje to sto ima jos istomisljenika i znalaca koji cene trud rad i red.
No1
No1

Број порука : 38
Join date : 08.02.2010

Назад на врх Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Re: Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by Admin 16/2/2010, 00:42

Како си га сликао испао је прави ноћни ловац bounce

Хвала што делиш своје макете са нама cheers
Admin
Admin
Admin

Број порука : 121
Join date : 07.02.2010
Age : 35
Локација : Београд

http://srpskimaketari.nstars.org

Назад на врх Go down

Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu Empty Re: Moja druga maketa Fantom F15 Igle, Academu

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму